5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Nöbet size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi sinein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

tanışalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana köle anlatayım ok

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, halita artan biricik bir taşı masaya bırakmanız durumunda sahne sona erecektir.

Masaüstü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama puntı sunan Okey+ oyununu yalnız ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz vakit Okey oynayabilirsiniz.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan hile rafınızla alay malay künde masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yöreına oturur.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder yabanlık masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına takkadak dahil olabilirsiniz.

Söyleşi kutusu, katakulli süresince her gün çalışkan olacaktır. Özellikle bu söyleşi kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle birlikte bir marifet alışverişi muktedir olmak namına yârenlik kutusundan yazabilirsiniz.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun önemsiz şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin bihakkın eğer ağzını toplamazsan ben toplarım iyicentı nanay valla ayak tabanığımın şeşna kırmızıırım seni

Şeker üzere odalarda dörtköşe muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi bile çevrimiçi düzen avantajlarındandır. Hatta radyolarda oyuncuların özel olarak sevda kıta istek etmeleri bile imkanlar dahilindedir. Tavla, batak gibi oyunların tarafı dizi masa oyunları içerisinde arsa kayran okey oyunu ile müntesip kendinizi yükseltmek ve yeni taktikleri edinmek isterseniz, bu konuda sizlere ihtimam verecek olan çok ziyade sayıda siteyi bulmanız mümkün olacaktır. Çoklu kullanıcılarla beraberinde oynayabileceğiniz bu temaşa yardımıyla vaktinizin eğlenceli bir şekilde geçeceğinden emin olacaksınız.

İnternette saat geçirmenin en gır gır noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı katakulli odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan birlikte yemeden içmeden ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

Oyunun bu kadar sevilmesinin ardı sıra kaşkariko yapıcılar bu oyunun hareketli üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun birhayli versiyonu bulunmakta ve hep bile alaka görmektedir.

şehir içerisinde nokta alan okey odaları içre ne okkalı ilgi gören oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin taraf aldığı göz da dilerseniz hemen oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içerisinde okey oyna yahut rüfekaınız ile yârenlik kılmak istiyorsanız üyelik nöbetlemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Her siteye üye olan yahut hayalî parası müsait sıfır kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve mevhum paralarını fazlalıkrmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte tutulmak kolayca olacaktır.

Her bir elde farklı bir koca taşları dağıtır. Künde müdevver sistemde esna ile ve belli bir düzende keşfet ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page